Üye Girişi
Kategoriler
Son Makaleler
Facebook
Haber Bülteni
8. Geleneksel Aşure Etkinliği
Cumartesi, 07 Ekim 2017
![8. Geleneksel Aşure Etkinliği](http://www.kayabasiselanikliler.org/upload/news/resim_1507371027_3.png)
Kayabaşı Selanikliler Derneği olarak her yıl düzenli olarak yaptığımız ve geleneksel hale getirdiğimiz Aşure Etinliğimizin 8'incisi 15 Ekim 2017 Pazar Saat: 13.00'de Kayabaşı Köy meydanında yapılacaktır. Etkinliğimize tüm üyelerimiz, dostlarımız, bize gönül veren değerli tanıdık ve hemşehrilerimizi bu anlamlı günümüze bekleriz.
Yönetim Kurulu.
Etiketler: Aşure günü, Kayabaşı Selanikliler Derneği aşure günü
Yorumlar